Danışmanlık Hizmetleri

ISO belgelendirme Danışmanlık
ISO belgelendirme Danışmanlık

ISO belgesi Danışmanlık hizmetimiz ile ISO 9001 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi danışmanlık

TSE-TSEK Ürün Belgelendirme
TSE-TSEK Ürün Belgelendirme

TSE-TSEK TSE-HYB (Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi) Belgelendirme danışmanlık hizmeti ile üreteceğiniz ya da servisini yaptığınız ürününüze Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi olarak ürün standardına göre alabilirsiniz.

CE Belgesi Danışmanlık
CE Belgesi Danışmanlık

CE işareti ile Avrupa Birliği'nce yayınlanmış yapı direktiflerinin, insan, çevre ve canlıların sağlığını etkileyebilecek ürünlerin bir standart çerçevesinde üretilip piyasaya sürülmesi hedeflenmişitir.

Marka Patent Danışmanlık
Marka Patent Danışmanlık

Emek vererek oluşturduğunuz şirketinizi veya yeni oluşturacağınız işletmenizi ya da bir buluşunuzu resmi olarak koruma hakkı veren fikri ve sınai haklardan olan marka ve patent danışmanlık hizmetimizdir.

Kosgeb Destekleri Danışmanlık
Kosgeb Destekleri Danışmanlık

Kosgeb küçük ve orta ölçekli kobiler için geliştirmiş olduğu, kurumsallaşma oranının artması, rekabet seviyesinin artması ve yeni girişimci kobiler için destek programlarının olduğu danışmanlık hizmetidir.

ARGE Destekleri
AR-GE Destekleri Danışmanlık

AR-GE Destekleri, ARGE projeleri yürüten veya yeni firkirlerle ARGE projeleri yapmayı amaçlayan şirketlerin amaçlarına daha hızlı ve sistematik ulaşabilmeleri için yapmış olduğumuz danışmanlık hizmetidir.

Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlık

Yönetim danışmanlık hizmeti; günümüz koşullarında şirketlerin birbirleriyle rekabet etme gücü ticari başarısının öncelikli etmenidir. Bu sebeple firmalara kurumsallaşma danışmanık hizmeti vermekteyiz.

Ekonomi Bakanlığı Destekleri
Ekonomi Bakanlığı Destekleri

Ekonomi Bakanlığı Destekleri ile Çevre maliyetlerinin desteklenmesi, Pazar araştırma ve giriş detseği, Yurtdışı birim, marka ve tanıtım maliyetlerinin desteklenmesi fuar ve yatırım teşfikleri şeklindedir.