Hakkımızda

adana sosyal medya

HD Bilişim Teknolojileri Kimdir?

“Her zaman en iyisini yapmak ” temel prensiplerimizden biridir. Bu bağlamda her müşterimizin ihtiyaçlarını özenle dinleyip en uygun çözümü bulmak için hızla ve gayretle çalışıyoruz.


Adana ve tüm Türkiye'ye hizmet veren HD Bilişim Teknolojileri ; Hızla gelişen teknolojik değişime firmaların ayak uydurması, kendisini sektörde önemli yerlere getiren unsurlardan biridir. Bu sebeple sektöründe aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan, yüksek nitelikli ve uluslararası standartlarda kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen danışmanlık ve yazılım hizmetleri vermekteyiz. Sektöre yeni bir dinamizm ve anlayış getirmek amacı doğrultusunda genç, dinamik ve alanında tecrübeli mühendis, yazılımcı ve sistem analistlerinden oluşan deneyimli ekibimiz ile sektörümüzde söz sahibiyiz.


Adana da Sosyal Medya ve Arama motorlarında herzaman ilkleri hedeflemekte ve başarımızın yaptığımız işlerin ve referanslarımızın sağladığının farkındayız. İstenilen düzeyin üzerinde sunduğumuz hizmet kalitelimizin bizi daha iyi yerlere getireceğinin farkında olup bu bağlamda en iyisini yapmak konusunda kendimize prensip edindinerek başarımızı uzun soluklu yaşamak istiyoruz.


HD Bilişim Teknolojileri olarak yaptığımız işlerden aldığımız geribildirimleri dikkate alarak kalite politikamızı sürekli yeniliyor ve siz müşterilerimize en iyi hizmet için çalışıyoruz.